GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri

3. Uluslararası Mesleksel ve Çevresel Hastalıklar Kongresi, 03 - 07 Mart 2019 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Hotel Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongrenin dili Türkçe’dir. Kongre sırasında simultane çeviri hizmeti verilecektir.

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Organizasyon süresince güvenlik geçişlerinde, restoran girişlerinde, toplantı salonu girişlerinde yaka kartı takılması zorunludur.

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Stant Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Ödeme

Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi ya da kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

İptal / İade Şartları

Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.